قوانین پلتفرم آروینو

    پلتفرم آروینو یک پلتفرم گردشگری است که نقش واسطه را بین کسانی که برگزار کنندگان رویداد های محلی، گردشگری و یا هرگونه فعالیت تفریحی هستند، که در این پلتفرم به اختصار میزبان نامیده می­شوند، و کسانی که در فعالیت های مختلف ارائه شده در پلتفرم آروینو شرکت می­کنند، که در این پلتفرم به اختصار میهمان نامیده می­شوند، بر عهده دارد.

هدف این پلتفرم گسترش فرهنگ گردشگری و گسترش گردشگری تجربه محور در کشور می­باشد.همچنین این پلتفرم تلاش می­کند که تجربه­های ارائه شده در این پلتفرم از امنیت برگزاری کافی و سطح کیفی بالا، مطابق هر آن­چه در توضیحات هر تجربه ذکر می­شود، برخوردار باشند لذا در راستای تحقق این اهداف، پلتفرم آروینو اقدام به ارائه و وضع قوانین و سیاست­های خود نموده است که به شرح ذیل می­باشد:     

قوانین و سیاست های پلتفرم آروینو

دلایل و چرایی جمع آوری اطلاعات

آروینو با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات پلتفرم اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد.

ثبت نام در پلتفرم آروینو

تمام مراجعین به پلتفرم آروینو می­توانند با مراجعه به بخش ثبت نام و ایجاد یک اکانت و ثبت اطلاعات درخواست شده، در پلتفرم آروینو ثبت نام نموده و از امکانات این پلتفرم استفاده نمایند.

توجه: تمامی افرادی که در پلتفرم آروینو اقدام به ثبت نام نمایند از لحظه ثبت اطلاعات، به عنوان کاربر پلتفرم آروینو شناخته خواهند شد.

توجه: ثبت نام و ایجاد اکانت، حساب کاربری، در پلتفرم آروینو به منزله­ی قبول نمودن و تایید نمودن تمامی قوانین این پلتفرم توسط کاربر می­باشد.

رزرو و کنسلی تجربه

برای خرید یک بلیت تجربه میهمان­ها تنها می‌توانند از طریق پلتفرم آروینو و درگاه‌ ارائه شده توسط آن، پرداخت خود را انجام دهند.

پس از خرید بلیط یک تجربه، فاکتور خرید در حساب کاربری میهمان قابل دسترسی خواهد بود.

درخواست لغو تجربه رزرو شده از جانب میهمان­ها حتما باید3روز قبل از اجرای برنامه تجربه باشد و پس از اعمال وجه کنسلی، مبلغ موردنظر به حساب میهمان تا 72 ساعت بعد واریز می شود.پس از آن تاریخ مبلغ کنسلی معادل بهای بلیط خریداری شده خواهد بود. در شرایط خاص مبالغ کنسلی به کنسلی های کمتر از 3 روز مانده به تاریخ برگزاری تجربه تعلق نخواهد گرفت و مبلغ بلیط به طور کامل پس از 72 ساعت به میهمان بازگردانده خواهد شد.

میزبان یک تجربه در صورت رزرو شدن حتی یک بلیط توسط میهمان (ها) موظف به انجام تجربه بوده و در صورت عدم انجام و یا اجرای تجربه، مشمول جریمه­­­ی عدم انجام تجربه مطابق قرارداد خواهد شد و تنها در شرایط خاص مانند حوادث طبیعی، نا امنی مقطعی در محل برگزاری تجربه، شرایط جنگی و... می­تواند با هماهنگی پلتفرم آروینو و بدون پرداخت جریمه­ی عدم انجام تجربه ، تجربه را کنسل نماید.

توجه: پلتفرم آروینو تنها تشخیص دهنده وتعیین کننده­ی مصادیق شرایط خاص در هر تجربه بوده و پس از بررسی شرایط، آن را به میزبان­ها و میهمان­ها اعلام می­نماید. لذا هیچ کدام از میزبان­ها و یا میهمان­ها نمی­توانند تعیین کننده مصداق یا مصادیق شرایط خاص باشند.

در صورت رزرو نشدن هیچ کدام از بلیط های تجربه، میزبان آن تجربه می­تواند حداکثر سه روز پیش از تاریخ برگزاری تجربه و با اعلام به پلتفرم آروینو ،اقدام به کنسل نمودن تجربه بدون اعمال جریمه­ نماید.در صورت عدم اعلام کنسلی به پلتفرم آروینو و یا کنسلی در کمتر از سه روز مانده به تاریخ برگزاری تجربه (حتی اگر هیچ گونه بلیطی فروش نرفته باشد) میزبان تجربه­ی مورد نظر مشمول جریمه، مطابق قرارداد، خواهد شد.

مسئولیت های پلتفرم آروینو

تیم پلتفرم آروینو تمام تلاش خود را برای فراهم کردن یک تجربه­ی با امنیت بالا و مطابق هر آن چه در توضیحات یک تجربه ذکر شده است ،خواهد کرد اما در نهایت پلتفرم آروینو نقشی در اجرای یک تجربه نداشته و تنها یک واسطه بین میهمان­ها و میزبان­ها می باشد و لذا مسئولیت کیفیت اجرای تجربه و اتفاقاتی که در مکان برگزاری تجربه برای میهمان ­ها و یا میزبان­ها می‌افتد برعهده ­ی میزان و میهمان­های شرکت کننده بوده وهیچ مسئولیتی برعهده پلتفرم آروینو و یا تیم آن نیست.

تیم آروینو خود را موظف به ایجاد یک تجربه­­ی کاربری مناسب و جلب رضایت کاربران می­داند لذا نظرات و شکایات کاربران در سریع ترین زمان بررسی خواهد شد و اقدامات لازم برای جلب رضایت دوباره ی کاربر را در دستور کار خود قرار خواهد داد

 همچنین در راستای ایجاد تجربه ی کاربری مناسب و رضایت کاربران از خدمات ارائه شده در پلتفرم، آروینو خود را موظف به بررسی کیفی تجربه های ارائه شده در پلتفرم از راه­های مختلف خواهد پرداخت در این خصوص پلتفرم آروینو از راه­های مختلفی مانند نظرسنجی از کاربرانی که تجربه ی مورد نظر را انجام  داده اند، ارسال تیم کنترل کیفیت جهت بررسی کیفی تجربه و سایر راه هایی که پلتفرم آروینو در صورت تشخیص مورد استفاده قرار می­دهد، استفاده خواهد کرد

در صورتی که از نظر پلتفرم آروینو تجربه­ای فاقد کیفیت تشخیص داده شود ضمن حذف فوری تجربه­ی مورد نظر از خروجی های پلتفرم آروینو، پلتفرم آروینو بلافاصله با میزبان آن تجربه قطع همکاری خواهد کرد به علاوه، جریمه­ی عدم حسن انجام کار مطابق قرارداد توسط پلتفرم بر میزبان تجربه اعمال خواهد شد و میزبان هیچگونه حقی برای اعتراض و شکایت در محاکم قضایی درخصوص بررسی کیفی آروینو، قطع همکاری و اعمال جریمه­ی عدم حسن انجام کار را نخواهد داشت. 

بخش تفریح پلتفرم آروینو صرفا جهت معرفی تفریح­های موجود بوده و پلتفرم آروینو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت محتواهای گذاشته شده از تفریح­ها و یا اتفاقات در حین انجام تفریح نخواهد داشت.

برداشت از محتوا و سرویس پلتفرم آروینو

خدمات و محتوای عرضه شده توسط پلتفرم آروینو، جهت استـفاده‌ در این سرویس تولید می‌شوند. هرگونه سوء استفاده از اطلاعات، متن‌ها، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و... از این پلتفرم  پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این پلتفرم را ندارد

انتشار و استفاده از محتواهای تبلیغاتی پلتفرم آروینو باحفظ لوگوی آروینو بر روی آن، بلامانع است.

همکاران پلتفرم آروینو اجازه­ی استفاده از محتواهای تولیدی پلتفرم آروینو را مطابق بند یا بندهای ذکر شده در قرارداد با پلتفرم آروینو را خواهند داشت.

محتواهای بخش تفریح آروینو با حفظ لوگو و معرفی پلتفرم آروینو به عنوان منبع، امکان انتشار و استفاده را خواهند داشت.

قوانین و مقررات نظر دهی در بخش تجربه های پلتفرم آروینو.

جهت احترام ‌گذاشتن به وقت بازدیدکنندگان سایت، لازم است هنگام نوشتن نقد، مطالب غیرضروری را حذف کرده و فقط مطالب ضروری و مفید را در نقدتان لحاظ شود.

کاربران ارسال‌کننده‌ی نظر موظف‌اند از ادبیات مناسب استفاده کرده و از توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد پرهیز کنند. بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افراد و استفاده از کلمات نامناسب، باعث تاییدنشدن نظر کاربر می‌شود.

با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک‌های موجود در آن، نباید لینک سایت‌های دیگر در بخش نظرات ثبت شود. تمامی کاربران توجه داشته باشند تا جای ممکن از هرگونه لینک‌دادن (فرستادن) دیگر کاربران به سایت‌های دیگر و درج ایمیل یا نام کاربری شبکه‌های اجتماعی خودداری نمایند.

تنها نظراتی تایید خواهند شد که مرتبط با تجربه موردنظر باشند؛ لذا بحث‌های متفرقه و غیرمرتبط با تجربه نباید مطرح شوند

تمامی کاربران توجه داشته باشند، مسائلی را که از آن اطمینان ندارند، به‌هیچ‌وجه در نظرات ثبت نکنند؛ همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیرمطمئن درباره‌ی تجربه جدا خودداری کنند.

 

رعایت قوانین کشوری

پلتفرم آروینو طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کند لذا تمامی کاربران پلتفرم آروینو اعم از میزبان ها شامل تمامی شخصیت های حقوقی و حقیقی که به صورت مستقیم یا غیرمستقیم در برگزاری هرگونه فعالیت تفریحی و گردشگری در پلتفرم آروینو ،که به اختصار تجربه نامیده می­شوند، نقش دارند و نیز مشتریانی که در تجربه ها شرکت می­کنند، که به اختصار در پلتفرم آروینو میهمان نامیده می­شوند، و نیز همراهان آن ها که به هر صورتی در تجربه شرکت می­کنند، ملزم به رعایت قوانین و مقررات حاکم بر کشور و یا قوانین و مقرراتی که توسط نهاد های حاکمیتی محلی وضع شده­اند می­باشند

در صورت هر گونه تخطی از قوانین و مقررات کشوری یا محلی، تیم مدیریت پلتفرم آروینو ضمن همکاری با نهادهای انتظامی و قضایی، حق پیگیری قضایی و نیز اعمال مقررات داخلی پلتفرم مانند مسدود و یا محدود کردن دسترسی و حساب کاربر در پلتفرم آروینو و یا اعمال جریمه را برای خود قائل می­باشد.

 

سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

تمامی کاربران اعم از میهمان و میزبان اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن و.... را در اختیار آروینو قرارخواهند داد. برای برخی کاربران از جمله میزبان ها و نیز برخی از میهمان ها اطلاعات تکمیلی مانند کد ملی و هر اطلاعاتی که به جهت بالابردن امنیت میهمان­ها و نیز سایر کاربران پلتفرم لازم است،دریافت خواهد شد

پلتفرم آروینو اطلاعات تکمیلی مانند کدملی،آدرس و هر اطلاعات دیگری که به برگزاری امن­تر تجربه ها و برقراری امنیت میهمان­ها کمک خواهد کرد را از میزبان ها جمع آوری خواهد کرد. 

شما پس از ورود به آروینو چه به صورت میزبان ،چه به صورت میهمان، به عنوان کاربر آروینو شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها، پرداخت ها و اطلاعات فردی شما در اختیار آروینو خواهد بود. لازم به ذکر است که این موارد تنها موارد مورد استفاده در آروینو نخواهد بود.

آروینو اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی ها و صفحات مشاهده شده توسط شما را نیز نگهداری خواهد کرد. از اینگونه اطلاعات تنها در موارد تبلیغاتی و یا تهیه­­ی محتوای متناسب با شما استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان ها و افراد غیراز آروینو قرار نخواهد گرفت.

آروینو دسترسی به اطلاعات میزبان یا میهمان را به دستور مقامات قضایی ،برای پیگیری شکایات در محاکم قضایی،و یا برای پیگیری شکایات داخلی، فراهم خواهد کرد.در صورت بروز شکایت داخلی از عملکرد میزبان یا میهمان در پلتفرم آروینو، برای پیگیری شکایات انجام شده، دسترسی محدودی به اطلاعات میزبان یا میهمان به واحد رسیدگی به شکایات اعطا خواهد شد.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب کاربری تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در پلتفرم آروینو وارد کرده اید.

توجه: به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت کاربران،علی الخصوص کاربرانی که به عنوان میهمان ثبت نام می­کنند، از طریق نام ، نام خانوادگی و شماره تلفن ارائه شده در پلتفرم امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.

حساب هر کاربرتوسط خود کاربر قابل حذف شدن از سیستم نمی باشد و تنها توسط مدیریت امکان­پذیر است.

 

محدودیت دسترسی به اطلاعات

آروینو دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمندانی که ارتباط مستقیم با کاربران و یا بررسی شکایات را بر عهده دارند،دسترسی به برخی اطلاعات خواهند داشت.

کلیه ی رمز های عبور و اطلاعات حساب های کاربری در پلتفرم آروینو به صورت امن در دیتا بیس های آروینو و در مکانی امن نگهداری می­شوند.

پاسخگویی به سوالات

امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما،  اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم آروینو را داده باشیم. در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی، درخواست خود را تلفنی، با شماره­های ذکر شده در قسمت تماس با ما، و یا از طریق ایمیل در بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.